Скандал російського корабля «Штандарт» у Ла-Рошелі, Франція

Short URL : https://bit.ly/Skandal-Shtandart-Frantsiya

У неділю, 12 червня 2022 року, невеличка група українців провела «флеш-моб» у порту Ла-Рошелі перед «Штандартом», вимагаючи його відплиття. Це була перша хвиля зростаючої мобілізації через обурення громади українських біженців у Приморській Шаранті, побачивши російський вітрильник, який було прийнято в центрі міста, а прапор, який він носить, пробуджує страшні травми як наслідок насильства та тяжких втрат. У соцмережах українська діаспора стоїть горою за своїх громадян. Вона спирається на широку громаду симпатизуючих французів. Чи матиме справа “Штандарта» в Ла-Рошелі міжнародний розмах на кшталт скандалу «Містраля» у Сен-Назері? Поки що не можемо сказати, але ті ж самі механізми, здається, вже запущені.

Флешмоб перед Штандартом, 12 червня 2022 року
Флешмоб перед Штандартом, 12 червня 2022 року
Фрегат «Штандарт» під російським прапором і полум’ям війни зазвичай здійснює подвійну комерційну діяльність.

Фрегат «Штандарт» під російським прапором і полум’ям війни зазвичай здійснює подвійну комерційну діяльність. Він здійснює чартерні комерційні операції шляхом посадки пасажирів, які платять. Він також оплачується організаторами різноманітних морських заходів у Західній Європі які винагороджують його за участь. Це частина російської «м’якої сили», надаючи «прийнятне», але оманливе зображення прапора та культури, що веде до смертельно-загарбницького вторгнення в Україну, примножуючи воєнні злочини, навіть злочини проти «людства». Багато держав висловилися про те, що вони називають російським геноцидом українського народу. Генеральна Асамблея ООН 7 квітня 2022 року виключила Російську Федерацію з Ради з прав людини після повідомлень про грубі порушення в Україні. 20 травня 2022 року Міжнародний суд задовольнив позов України проти Росії. Вона закликала міжнародне співтовариство розглянути всі варіанти підтримки України в її запиті. Країни Євросоюзу заборонили пришвартування російських кораблів у своїх портах з 17 квітня 2022 року.

Платні послуги сторінки «Штандарт-Джерело» у Facebook Проект «Штандарт».

Завдяки втручанню президента «Друзів великих вітрильників» Мішеля Баліка ( Michel Balique) “Штандарту” вдалося обійти санкції, за які проголосували всі європейські країни. Регіональна щоденна газета Sud Ouest 9 червня 2022 року повідомляє слова голови асоціаціі «Україна- Amitié Bordeaux» пані Олександри Сергєєвої, вона сказала: «Ця присутність (Штандарта) може нашкодити чутливісті». Таким чином вона підсумувала позицію більшості членів її асоціації проти приходу «Штандарта». Вона додала: «Ми вважаємо це символом військового корабля. Навіть якщо це копія [першого лінкора Петра Великого], це не місце і не час для цього». Обраний представник Бордо з питань туризму, пані Бріжит Блош ( Brigitte Bloch) зі свого боку вирішила: «Ми не знаємо, яку користь росіянам принесе цей візит з точки зору пропаганди». У результаті Shandart було виключено з фестивалю вина в Бордо, як і з морських фестивалів Sète (квітень 2022 року), оскільки він буде виключений з «Lorient Océans» (липень 2022 року) та з «Tall Ships Races» (літо 2022: Ольборг та Есб’єрг у Данії, Антверпен у Бельгії та Арлінген у Нідерландах). Нагадаємо, того ж 9 червня 2022 року Володимир Путін навів на цю думку пані Бріжит Блош, коли виправдовував війну в Україні, заперечуючи попередні приводи. Він порівнював свою політику з політикою царя Петра Великого, коли останній воював зі Швецією, вторгнувшись на частину її території, а також у Фінляндію, частину Естонії та Латвії, щоб відкрити широкий простір на Балтиці та заснувати там Санкт Петербург, місце будівництва Штандарта. Саме цю історію несе і святкує цей військовий корабель.

Сьогодні Росія систематично знищує історичну спадщину України свідомо цілеспрямованими бомбардуваннями. До того ж підконтрольні території зазнають русифікації з вимушеними діями. Більше мільйона двохсот тисяч українців було депортовано до Росії проти їх волі, в тому числі понад триста тисяч дітей. Деякі, розлучені з батьками, передаються російським сім’ям для незаконного усиновлення, перейменують вулиці, площі і навіть міста. Коли вони не в руїнах, бібліотеки звільняються від своїх історико-культурних творів, пов’язаних з Україною. Підручники очищаються від усього, що стосується України, коли їх зміст не трансформується в ревізіоністський зміст, щоб демонізувати історію цієї країни та її народу. Тож має сенс, що протести, які пропагують російську «культуру», викликають дедалі більше суперечок. Наприклад, у Нанті партнери (регіон, кафедра, місто, університет) відмовилися від участі в російському кінофестивалі «Між Львовом і Уралом» Його скасували. Проте аргументи були майже такими ж, як і для командира Штандарта Володимира Мартуса.

Выскажу личное мнение: мне кажется, что на фото – развитие карьеры одной и той же актрисы. Ну или по крайней мере у обоих событий режиссеры одной школы. Мы сами создаем свои вселенные, у себя в мозгу. То, что мы туда « впускаем » – в том мы и живем. Я не буду впускать войну в свою вселенную….
Кто не знает – мой отец – украинец. А мама – русская. И у меня в Донецке много родных, горячо любимых.

Facebook post Vladimir Martus

Попри те, що він мав доступ до західних медіа, Володимир Мартус спочатку заперечив факт війни, дорікаючи закривавленій жінці тим, що вона нібито є акторкою. Це була неправда. Йдеться про Олену Курило, українську вчительку з Чугуєва, будинок якої було зруйновано російською ракетою 24 лютого 2022. Потім він почав дотримуватися антивоєнного дискурсу, як і будь-який росіянин, який має наміри продовжувати свою діяльність в Західній Європі. Стратегія спрацювала так добре, що тепер він висловлюється замість і від імені українців, які живуть в Ла Рошелі.

Ми вважаємо, що Ла-Рошель є предметом «маскіровки», що створює велику плутанину. Широко використовується гуманітарне алібі. Це не повинно дивувати тих, хто вивчав новітню історію Сирії, яка стала жертвою таких же дій. У будь-якому випадку, після маневрів пана Людовіка Паччарелли, асоціація “Aidons l’Ukraine 17 “ тепер знаходиться під контролем російських та проросійських елементів. Ця асоціація за французьким законодавством позиціонує себе як лобі постійної присутності «Штандарту» в Ла-Рошелі, яку вона зайшла так далеко, що представила перед мікрофоном Aunis TV 5 червня 2022 року як свій «асоціативний корабель», хоча й він знаходиться під російським прапором. Нам здається, що існує змішування, навіть зловживання добром і асоціативним об’єктом, пов’язаним із потенційним конфліктом інтересів. Ось чому більшість, якщо не всі, з українських членів асоціації вийшли або були видалені. Пан Людовік Паччарелла (Ludovic Pacciarella) оголошує себе іноді президентом, іноді співпрезидентом асоціації «Допоможемо Україні 17» (Aidons l’Ukraine 17), представляючи себе «офіцером зв’язку» Штандарту. Вибір цього терміна не випадковий. Зауважимо, що «офіцер зв’язку» — це теоретично солдат, який виступає посередником між арміями двох країн.

Ми закликаємо бути пильними, посилаючись на спостереження Португалії про те, як російські мережі проникли в українську гуманітарну допомогу, і яку небезпеку це проникнення становить для громадян України. Ми усвідомлюємо той факт, що гуманітарне алібі, інсценування чи навіть розкрадання допомоги біженцям чи жертвам російської війни в Україні, оманливі промови про мир, інверсія віктимності, своєчасне викриття українського споріднення чи походження та підроблені дисидентські статути російські мережі не обмежуються Португалією. Ми вважаємо, що ці ризики не можна розумно виключати в Ла-Рошелі.

Aunis TV проголошує, що прихід Штандарта є «подвигом Людовіка Паччарелли та його асоціативної мережі Aidons l’Ukraine 17…». Зверніть увагу на «ЙОГО асоціативну мережу». Щодо заборони в’їзду в порт Сет, пан Людовік Паччарелла уточнює: «Нас вже зустріли в Порт-де-Бук, це було обмежено, але вони зробили цей перший крок, а потім ми попрямували до Іспанії [Пасія], де ми знайшли підказку для посадки». Він не розголошує природу «трюка», реалізованого в Іспанії чи Ла-Рошелі.

Пропонуємо владі міста Ла-Рошель та департаменту Шаранта-Приморська отримати більше інформації про справжніх власників «Штандарта», збудованого, принаймні частково, за кошти російського уряду. Справді, якщо судно не поверталося в свою країну з 2009 року, то через те, що воно боялося захоплення, як сказав його капітан кілька років тому. Це було не в ім’я будь-якого можливого інакомислення, яке було викликано сьогодні. Між російською адміністрацією і Володимиром Мартусом справді існує суперечка. Більше того, ми вважаємо, що було б доречно точно знати джерела фінансування «Штандарта», його капітана пана Володимира Мартуса та його «офіцера зв’язку» пана Людовіка Паччарелли. Було б розумно перевірити його статус щодо податкового законодавства, зокремат ПДВ та податків з нерезидентів, а також щодо внесків на соціальне страхування. Було б доречно знати професійні сертифікати, які Schandart та його капітан мають надання комерційних послуг для пасажирів з Ла-Рошель. Також слід вивчити правовий статус іноземного персоналу на борту. Справді, оскільки «Штандарт» де-факто є майже нерухомим судном порту Ла-Рошель, а не іноземним судном із простим і коротким ізольованим зупинкою, ми вважаємо, що його екіпажу слід надати візи, що дозволяють перебувати на території Франції, а також дозволи на роботу, які вимагаються французьким законодавством.

Aidons l’Ukraine 17 – лобістський елемент російського фрегату «Штандарт» під виглядом допомоги біженцям і жертвам російської війни в Україні

«Допоможемо Україні 17» – це лобістський елемент російського фрегату «Штандарт» під виглядом допомоги біженцям і жертвам російської війни в Україні. Її непрозорість, яка зараз панує, має бути знята. Видається суттєвим поставити під сумнів його функціонування, трансформацію його асоціативного об’єкта, панівні владні відносини, зміни, які відбувалися регулярно чи не в складі його посади та в розподілі її членів. Нарешті, важливо забезпечити вичерпний облік отриманих коштів, а також їх реальне використання на користь залучених бенефіціарів.

Ми маємо підстави вважати, що результат цих експертиз може серйозно поставити під сумнів проект «Штандарта» щодо фіксації того факту, що Ла-Рошель стала його базовим портом. І це без упередження будь-яких злочинів та зловживання довірою чи навіть розтрати майна, що може спостерігатися.

Про порушення російського законодавства Шандартом

4 ноября 2009
«Штандарт» поступает нестандартно Знаменитый парусник надеется попасть в иностранный регистр – договориться с российским не получается

20 июля 2020
Легендарный фрегат «Штандарт» может вернуться в Санкт-Петербург из изгнания Корабль получил разрешающие документы для судоходства в России

Інші важливі статті про корабельний скандал у Ла-Рошелі

Publicité

Publié par Bernard Grua

Graduated from Paris "Institut d'Etudes Politiques", financial auditor, photographer, founder and spokesperson of the worldwide movement which opposed to the delivery of Mitral invasion vessels to Putin's Russia, contributor to French and foreign media for culture, heritage and geopolitics.

6 commentaires sur « Скандал російського корабля «Штандарт» у Ла-Рошелі, Франція »

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

%d blogueurs aiment cette page :