Звернення до адміністріції президента України і комісії Єрмака-Мак Фола щодо потенційного порушення санкцій російським судном «Штандарт».

Short URL: https://bit.ly/shtandart-porushennya-sanktsiyi

В рамках справи російського судна «Shtandart» в порту міста Ля Рошель, міська рада м. Львів просить адміністрацію предидента України, експертну групу Єрмака-Мак Фола та Європейську комісію перевірити в усіх портах Європейського союзу, дотримання 5-го пакету європейських санкціій щодо Росії, пов‘язаних з вчиненням воєнних злочинів і злочинів проти людства. Тут буде предсталений лист-звернення Сергія Кіраля, заступника мера, до згаданих вище інстанції.

Від: Міська рада м. Львів Виконавчий комітет 79006, 1 площа ринок, Львів
Тел.: (032) 297 57 15

До: Андрій Єрмак Керівник адміністрації Президента України

Шановний Андрій Борисович!

Користуючись нагодою дозвольте висловити Вам свою шану та повагу та звернутись із наступним.

08.04.2022. Європейська Рада погодила 5 пакет обмежувальних заходів проти Росії, зокрема заборонено вхід суден під російським прапором до портів країн-членів ЄС. В свою чергу, створено з ініціативи Президента України Володимира Зеленського групи українських і міжнародних експертів, які аналізують реальний вплив застосованих проти Росії санкційних обмежень, презентують План дій щодо посилення санкцій проти Російської Федерації.

Вас, як керівника Офісу Президента України, а також директора Інституту міжнародних досліджень Фрімана-Споглі (FSI), екс-радника Президента США з питань національної безпеки, Посла Майкла Макфола було призначено співголовами цієї експертної групи. Громадськості було представлено План дій щодо санкцій. Зокрема, цей документ містить рекомендації для міжнародної демократичної спільноти стосовно комплексу подальших економічних заходів, спрямованих на примус російського керівництва до якнайшвидшого припинення війни в Україні та максимальне збільшення ціни агресії для Росії (https://president.gov.ua/news/mizhnarodna-ekspertna-grupa-yermaka-makfola-prezentuye-napra-74425).

До мене, як до заступника міського голови Львова надходить інформація від активістів та громадських діячів, представників української діаспори за кордоном та громадян інших держав, які об’єднались задля підтримки України про те, що окремі країни-члени ЄС, портові міста цих країн, можливо, надають згоду на перебування у своїх портах морських суден під російським прапором в обхід санкційного режиму. До прикладу, в порту міста Ла-Рошель (Французька Республіка) пришвартувався російський фрегат «Штандарт», перебуваючи там на постійній основі, не зважаючи на протесні акції та звернення представників груп підтримки України у Республіці Франції до керівництва цієї держави (деталі за цим посиланням: https://bernardgrua.net/2022/06/13/sprava-rosiyskoho-korablya-shtandart-la-rosheli/)

Екіпажем корабля проводяться туристичні екскурсії та розповсюджується пропаганда з перекручуванням історичних фактів, спотворенням інформації про хід російсько-української війни. Вважаю що перебуванння цього корабля на французькій території є проявом застосування росією тзв. «м’якої сили», що стосується «прийнятного», але оманливого ніби-то заходу культури, а насправді, пропагує російські наративи про “нє всьо так адназначна” та “ми вєлікая нация, часть єврапєйской сістєми бєзопасності” в умовах смертельно-загарбницького вторгнення в Україну, що супроводжується воєнними злочинами і злочинами проти людства на українській території.

Враховуючи вище сказане прошу Вас відреагувати на ці сигнали, доручити МЗС через дипломатичні представництва України за кордоном ініціювати перевірку цього та інших фактів можливого порушення санкційного режиму ЄС, враховуючи національні інтереси України та відповідно до прийнятих міжнародних правових актів.

З повагою,
Слава Україні!

Сергiй КІРАЛЬІнші статті про «штандартський скандал» українською та англійською мовами

Publié par Bernard Grua

Graduated from Paris "Institut d'Etudes Politiques", financial auditor, photographer, founder and spokesperson of the worldwide movement which opposed to the delivery of Mitral invasion vessels to Putin's Russia, contributor to French and foreign media for culture, heritage and geopolitics.

3 commentaires sur « Звернення до адміністріції президента України і комісії Єрмака-Мак Фола щодо потенційного порушення санкцій російським судном «Штандарт». »

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

%d blogueurs aiment cette page :