Відповідь командиру російського фрегату «Штандарт» Володимиру Мартусу

Short URL : https://bit.ly/shtandart-vidpovid

15 червня 2022 року Володимир Мартус, командир російського фрегата, опублікував коментар під статтею, де детально описував численні проблеми, пов’язані з частим перебуванням його корабля у французькому порту Ла-Рошель. Ось відповідь на нього. Наголошується, що через війну Росії в Україні підйом російського прапора є порушенням порядності та людяності, незважаючи на будь-яку щиру промову чи пристойність. Капітану Мартусу, враховуючи його особисті інтереси та інтереси його корабля, пропонується рішення.

Капітане,

Дякую за відповідь від 15 червня 2022 року на мою статтю від 13 червня 2022 року. Я – колишній морський офіцер. Хожу в море з дитинства в Лор’яні і люблю все, що пов’язано з морською спадщиною. Я – шкіпер. Брав участь у гонках та круїзах. Також ходив на великих вітрильниках. Я досить добре знаю Санкт-Петербург, де був кілька разів і жив там тижнями. Також я читав лекції в Петербурзькому державному економічному університеті. Об’їздив всю Росію, в тому числі влітку і взимку надзвичайно віддалені місця Сибіру. Я публікувався у Russia Beyond, російському державному ЗМІ. Антипутінський активіст з 2014 року, до 24 лютого 2022 року був переконаним русофілом. Я залишаюся людиною миру. Завдяки руху « No Mistrals for Putin» я сприяв тому, що на Францію не лягла ганьба за два жахливі кораблі, які б спустошили південну Україну в рамках нинішньої війни. Нещодавно я брав рішучу участь у скасуванні анексіоністського фестивалю російського кіно в Нанті «Від Львову до Уралу», за допомогою Андрія Садового, мера Львова, за підтримки імен чи визнаних інституцій української культури, за участі чудової нантської команди українських активістів. Певні фахівціі віддають належне моєму рівню компетентності у російській пропаганді через ранні та неопубліковані спостереження. Я долучився до створення геополітичної книги Лорана Шамонтена: «Україна і Росія, як зрозуміти» в Diploweb.

Sorry, Captain Martus, the “Shtandart” frigate is not an anti-putin ship.

Капітане, я особисто нічого не маю проти вас особисто. Я захоплююся вашими мандрівками. Мені дуже подобається ваш гарний вітрильник. Але країна, яку представляє «Штандарт», веде найжахливішу війну на європейських теренах з часів Другої світової війни. Це не можна ігнорувати і, тим більше, приймати. Поки не відновиться мир і територіальна цілісність України, доки не повернуть примусово депортованих до Росії, поки незаконно усиновлені діти не будуть повернуті їх законним батькам, поки незаконно усиновлені українські сироти не будуть повернуті в Україну, поки Росія не попросить вибачення та не виплатить Україні законну компенсацію, я буду вважати, що російський прапор пропагує всі ці нелюдські жахи, весь цей рашизм. І я не один такий. Але, відкидаючи викладені вище особисті міркування, існує ще п’ятий пакет санкцій. З 17 квітня 2022 року російським кораблям заборонили заходити в європейські порти. Немає підстав робити виняток для комерційної діяльності російського судна «Штандарт» у водах Європейського Союзу.

Окрім різноманітних погроз і шантажу проти українських громадян (скарги до українських парламентарів) чи французів, ваш агент Людовік Паччарелла створив чудову маскустворив, здатну обдурити наївних французів та всіх любителів морської спадщини. Будьмо трохи серйозні, всі оці розмови про мир на набережній у Ла-Рошелі не зупинять війну на винищення, яку ваша країна веде в Україні. Ви це добре знаєте. Тим більше, що, як і очікувалося, в Україні набрав популярності невеличкий флешмоб 12 червня 2022 року. Це вже дипломатична справа. Бо зараз розгорівся міжнародний скандал щодо судна «Штандарт». Ви про нього дізнаєтеся більше, і дуже скоро. Між нами, зараз не час для такого скандалу. Ви, я вважаю, чудово знаєте, якою була позиція Франції через плутані повідомлення нашого президента щодо Росії та України з минулого 9 травня. Еммануель Макрон сьогодні разом із Олафом Шольцом та Маріо Драгі перебуває в Києві, щоб відновити довіру між нашими народами. Сірої зони у французькій дипломатії, якою міг би скористатися «Штандарт», не буде.

Також не існує сірої зони у моралі. Для цієї війни є лише чорне та біле. Є агресор, і є жертва. Ви або на боці агресора, або на боці жертви. Проміжного стану немає. Епатажні радянські кліше на кшталт «народів-братів» чи жовто-блакитна ганчірка, причеплена до нижньої частини флагштоку, всупереч усім морським правилам і етикетам, сприймаються моряками як гротескний фарс, а українцями – як образа. Звісно, ​​я вас не повчаю. Проте ви могли подумали, що це спрацює серед французів, які піддаються маніпуляціям. Це не так. Вас обдурили. Використовуючи дуже сумнівні методи, ваш місцевий агент намагався відсторонити чи змусити замовчати будь-які негативні місцеві коментарі. Зараз я пишу префекту Приморської Шаранти про його заходи, подібні до методів ФСБ. Так чи інакше, внутрішнє обурення і за межами Ла-Рошелі швидко зростає. Воно може набути довжини набагато більшої за річку Дніпро.

Якщо «Штандарт» стане на бік агресора, він повинен повернутися в Росію з вами або з іншим капітаном. Це було можливо зробити ще з 2020 року. Дивіться: « Легендарный фрегат «Штандарт» может вернуться в Санкт-Петербург из изгнания ». Тим часом, якщо ви вирішите попросити притулку у Франції через свою недавню і дуже запізнілу антипутінську позицію, я впевнений, що французька адміністрація могла б звернути на це увагу через ваш статус.

На мою думку, якщо «Штандарт» стане на бік України, його необхідно зареєструвати в Україні. Він має позбутися російського прапора і виставити український національний прапор. Це було б найрішучішим запереченням для всіх тих, хто стверджує, що ваша симпатія до України є лише комерційним опортунізмом у такій країні, як Франція, яка масово повстала проти російської війни. Українська реєстрація та український прапор дозволять «Штандарту» брати участь у всіх європейських морських фестивалях, забезпечуючи таким чином стабільне джерело фінансування.

В такому випадку я був би радий допомогти вам і звернувся до своїх українських друзів, щоб підтримати вас у пошуку відповідного та справедливого рішення.

Будь ласка, прийміть, капітане, вираз моєї пошани.

Lieutenant de Vaisseau (ER) Бернар Груа

Інші важливі статті про корабельний скандал у Ла-Рошелі

Chargement en cours…

Un problème est survenu. Veuillez actualiser la page et/ou essayer à nouveau.

Publicité

Publié par Bernard Grua

Graduated from Paris "Institut d'Etudes Politiques", financial auditor, photographer, founder and spokesperson of the worldwide movement which opposed to the delivery of Mitral invasion vessels to Putin's Russia, contributor to French and foreign media for culture, heritage and geopolitics.

2 commentaires sur « Відповідь командиру російського фрегату «Штандарт» Володимиру Мартусу »

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

%d blogueurs aiment cette page :