Російський корабель «Штандарт» – Лист прем’єр-міністру пані Елізабет Борн – Прохання про скасування відступу від санкцій.

Short URL : https://bit.ly/shtandart-lyst-premyer-ministr

Незважаючи на 5-ту хвилю европейских санкцій, російський корабель « Штандарт » присутній в портах Іспанії та Франції, афішує анті – Путінізм без реальних доказів, використовує гуманітарну допомогу українському населенню, постраждалому від російської війни та пропагує російську добру волю, закликаючи до щедрості громадськість , використовуючи це для власних потреб. Олег Сенцов та Роман Сущенко, а також близько тридцяти українських організацій просять прем’єр-міністра Франції Елізабет Борне покласти край цій несправедливості.

06/07/2022

Шановні друзі, разом з побратимом та колишнім політбранцем Кремля Oleg Sentsov приєдналися до ініціативи українських патріотів Франції та небайдужих французів, лідерів громадських думок, представників громадських рухів та асоціацій і підписали відкритий лист, звернення до прем’єр-міністерки Франції Елізабет Борн щодо заборони вільного доступу до французьких портів вітрильника « Штандарт » під російським прапором…

Дивіться допис Романа Сущенка

Від:
Олег Сенцов, Роман Сущенко та колектив противників виведення російського корабля « Штандарт » з-під європейських санкцій.

До:
Пані Елізабет Борн
прем’єр-міністр
Готель “Матіньон”,
57 вулиця де Варенн,
75007, Париж

копія:
– Його Високоповажність пан Вадим Омельченко, Посол України у Франції
– Віце-адмірал  Олів’є Лебас, головнокомандуючий в Атлантиці, морський префект другого регіону
– Генеральний секретаріат моря
– Пан Філіп Мае, префект Фіністера
– Пан Ніколя Басселіє, префект Приморської Шаранти

8 липня 2022 р
Пані прем’єр-міністр,

Президент Республіки /Емманюель Макрон/ чітко висловив позицію Франції щодо війни, яку Росія веде в Україні. Володимир Путін відреагував, оголосивши 19 червня 2022 року, що нашого аташе з питань культури персоною нон грата в Москві. Це свідчить про те, що Росія відносить Францію до ворожих країн. Щодо російського корабля «Штандарт», то виправдання, надіслані вам паном Мішелем Баліком, президентом Асоціації друзів французьких вітрильників, на нашу думку, є такими, що втратили чинність і є необґрунтованими. Тут ви зможете ознайомитися з причинами, на які є посилання, і спростування, які їм надано: «Справа «Штандарт»: відповідь Мішелю Баліку, президенту асоціації «Les Amis des Grands Voiliers»»https://bit.ly/shtandart-grands-voiliers.

Таким чином, відступ від 5-го пакету санкцій, який ваш уряд надав російському судну «Штандарт – France 3» (з 06.09.2022) – шляхом надання йому вільного доступу до французьких портів, нам більше не здається доречним.

Нагадуємо, що «Штандарт» вже потрапив під заборону на відвідування портів в нашій країні:

  • У місті Сет (Sète) префект посилався на «ризик порушення громадського порядку». За словами Сиріла Вассера, французького моряка-добровольця на борту, цей аргумент є лише приводом. Отже, справжня причина була в іншому – коментар на телеканалі France 3 (04.06.2022).
  • У Бордо заступник мера, пані Бріжит Блох, делегат з питань туризму, сказала: «Ми не знаємо, яку користь принесе росіянам цей візит з точки зору пропаганди» – Sud Ouest (06.09.2022).
  • У Лоріані мер Фабріс Лоер наголосив, що «Штандарт» належить компанії «Штандарт», що базується в Санкт-Петербурзі, і невідомо, чи має ця компанія прямі зв’язки з російською державою». Він додав: «Але ми також повинні тиснути на російське громадянське суспільство» – видання Ouest France (03.01.2022).

Крім того, данські міста Ольборг та Есб’єрг, бельгійське Антверпен та голландське Арлінген також відмовили у відвідуванні їхніх портів вітрильником «Штандарт». Тому цього року «Штандарт» не має права брати участь у перегонах вітрильників «Tall Ships Races» – France 3 (03.08.2022).

Але найбільш очевидна проблема справді в Ла-Рошелі, де асоціацію Aidons l’Ukraine 17, яка мала б надавати допомогу біженцям і постраждалим від війни в Україні, після виключення українців перетворили на лобістський інструмент на користь «Штандарту». З цього приводу українське посольство звернулося до префектури Приморської Шаранти та мерії Ла-Рошелі.

Народний депутат України, член постійної делегації України в Раді Європи Олексій Гончаренко написав меру міста Ла-Рошель. Перший заступник міського голови Львова Сергій Кіраль звернувся до Адміністрації Президента України та групи експертів Єрмака-Макфола з проханням перевірити обґрунтованість уникнення «Штандарту» європейських санкцій. Нарешті, громадяни України чітко висловили свою опозицію щодо присутності « Штандарту» в Ла-Рошелі та способів дії його групи підтримки. Цей випадок представлено тут: «Скандал російського корабля «Штандарт» у порту Ла-Рошель  » – https://bit.ly/Skandal-Shtandart-Frantsiya.

У результаті муніципалітет Ла-Рошелі та префект департаменту Приморська Шаранта вимагають «Штандарт» більше не вивішувати російський прапор. Крім того, «Штандарту» більше не дозволяють швартуватися в центрі міста. Всупереч початковому ентузіазму, відтепер човен під час своїх проходів повинен бути захований у басейні бази підводних човнів Ла-Рошель Ла-Паліс, яка, крім того, недоступна для громадськості – видання Sud Ouest  (29.06. /2022).
Зазначимо, що у «Штандарта» більше немає програми навчального корабля. Він задовольняється комерційною діяльністю, включаючи комерційні перевезення пасажирів. Ще більше занепокоєння викликає те, що з 6 червня 2022 року він деактивував свою ідентифікаційну систему AIS, щоб приховати свої місце розташування, курс, швидкість і пункт призначення.
Дивіться: «Повідомити морським властям: «Штандарт», російський парусник, пливе у територіальних водах Франції без AIS» – https://bit.ly/report-maritime-authorities

Крім того, російський корабель «Штандарт» звертається за щедрою підтримкою до французької громадськості, не цураючись використання кольорів державного прапора України, заявляючи себе борцем з путінським режимом.  
Дивіться: «Ні, командир Мартус, «Штандарт» не антипутінський корабель» – https://bit.ly/shtandart-fake-antiputin

Враховуючи детальні аргументи, які ми представили вам, ми вважаємо, що наш обов’язок повідомити вам про безпосередню присутність цього російського корабля в Бресті, в центрі французької військово-морської бази Атлантичної морської оборони та Стратегічних океанських сил.  Насправді, звертаємо вашу увагу на те, що «Штандарт» не був запрошений, але усно повідомив нам, що має намір взяти участь з 10 по 14 липня 2022 року в 30-му ювілейному Морському фестивалі великого міста Понан.

У зв’язку з вищевикладеним, ми просимо Вас, пані Прем’єр-міністр, скасувати уникнення положень 5-го пакету європейських санкцій, наданий російському судну «Штандарт».

Просимо Вас, пані Прем’єр-міністр, прийняти свідчення нашої найвищої поваги.

Ось підписанти:

Олег Сенцов, колишній політв’язень Кремля, режисер, почесний житель Парижа, військовослужбовець ЗСУ
Роман Сущенко, колишній політв’язень Кремля, журналіст, перший заступник голови Черкаської обласної ради

І

Інші статті англійською та українською мовами про скандал із російським кораблем « Штандарт ».

Publicité

Publié par Bernard Grua

Graduated from Paris "Institut d'Etudes Politiques", financial auditor, photographer, founder and spokesperson of the worldwide movement which opposed to the delivery of Mitral invasion vessels to Putin's Russia, contributor to French and foreign media for culture, heritage and geopolitics.

3 commentaires sur « Російський корабель «Штандарт» – Лист прем’єр-міністру пані Елізабет Борн – Прохання про скасування відступу від санкцій. »

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

%d blogueurs aiment cette page :