Петиція: Ні російському кораблю « Штандарт », амбасадору путіна , у Бретані!

російському кораблю « Штандарт », амбасадору путіна , у Бретані

Шановний пане Президенте регіону Бретань,
Шановний Префекте регіону Бретань,

Ми офіційно закликаємо вас застосувати п’яту частину санкцій, ухвалених одноголосно 8 квітня 2022 року європейськими державами після масових вбивств, вчинених Росією у Бучі. Ця частина санкцій забороняє будь-якому російському судну заходити в порти ЄС.

Токсична окупація нашого регіону «Штандартом», російською приватною яхтою та пасажирським судном, нас обурює. Це судно, що перебуває поза законом, заплямовує сьогодні нашу Бретань і справу морської спадщини безкарністю та привілеями, якими він користується, а також моральною корупцією та соціальним безладдям, яке він спричинив.

У своєму бізнесі Володимир Мартус, його капітан-власник, інструментуалізує українську гуманітарну допомогу для власного прибутку, використовує російську гидоту в Україні для власного маркетингу, наважується називати себе біженцем, узурпує статус опозиціонера Путіна та зловживає інверсією жертви. Перебуваючи комфортно на своїй 34-метровій яхті та офіційних прийомах, Мартус має цинізм стверджувати, що страждає від Путіна так само, як і українці, які втратили все, а членів їхніх сімей мобілізують, викрадають, ув’язнюють, депортують, ґвалтують. катують, вбивають його співвітчизниками.

Водночас він підтримує тісні зв’язки з російськими владними колами, паплюжить справжніх друзів України, просуває російську ідеологію та спирається на франко-російську пропутінську та українофобську мережу. У нього є спільники навіть у вищій адміністрації Франції, про що свідчить шахрайство, схвалене Національним директоратом розвідки та митних розслідувань (DNRED). Завтра ми всі будемо нести ганьбу цієї співпраці!

Ми просимо, щоб Бретань надихалася Лорьяном, Сетом і Бордо. Нехай вона виявиться гідною іспанської Галісії, яка виключила «Штандарт» з фестивалю у Віго та заборонила йому зупинятися в Ла-Коруньї. Згідно зі статтею 3ea Регламенту ЄС № 833/2014, цьому російському судну має бути фактично заборонено плавати в Конкарно, затоці Морбіан, Бресті, Камаре, Пемполі, Сен-Бріє тощо. Прапор Бретані не є зручним прапором, щоб його безкарно міг оскверняти корабель амбасадор визнаної держави-спонсора світового тероризму!

Перші підписанти

Приєднайтесь до нашої петиції

Будь ласка, перейдіть на платформу « MyOpinions », щоб підписати та поділитися петицією.

Pétition Shtandart, Bretagne

Коротке посилання – https://bit.ly/shtandart-brittany

Ви також можете завантажити QR-код на свій телефон, щоб запропонувати петицію своїм друзям під час зустрічей, конференцій або заходів.

Qr code pétition Shtandart Bretagne

#NoShtandartInEuropeFacebook
#NoShtandartInEuropeWebsite
#NoShtandartInEuropeTwitter

Publié par Bernard Grua

Graduated from Paris "Institut d'Etudes Politiques", financial auditor, photographer, founder and spokesperson of the worldwide movement which opposed to the delivery of Mitral invasion vessels to Putin's Russia, contributor to French and foreign media for culture, heritage and geopolitics.

3 commentaires sur « Петиція: Ні російському кораблю « Штандарт », амбасадору путіна , у Бретані! »

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

%d blogueurs aiment cette page :