Обережно, « Штандарт » не тільки смердить рашизмом, а ще й інфікує

La Semaine du Golfe du Morbihan Обережно, Штандарт не тільки смердить рашизмом, а ще й інфікує

Ілюстрація надана Олексієм Кустовським

Світлана, активістка руху « Ні Штандарту в Європі », була приголомшена після того, як прочитала в газеті Ouest-France статтю про українок Дар’ю та Ніну, які піднялися на борт російського судна «Штандарт ». Вона поділилася з нами своїми емоціями: відчаєм та почуттям сорому за висловлювання, які вони зробили.
No shtandart In Europe logo

Я звертаюся до наших співвітчизників, які мешкають зараз у Франції, в регіоні Бретань.

La Semaine du Golfe du Morbihan
Дар'я під час демонстрації "No Shtandat", 18 березня 2023 року, у Ванні
Дар’я під час демонстрації « No Shtandart », 18 березня 2023 року, у Ванні

Пам’ятаєте той російський корабель, проти якого ми з вами протестували у березні цього року? Це було 18.03 у місті Ванн, але були протести багато разів ще до цього в інших портах Бретані, Іспанії і навіть у Бучі. А скільки ще кропіткої роботи проведено і проводиться щоденно і щоночно в соціальних мережах, і по можливості, на ТБ і в пресі як і українцями так і істинними друзями України – французами…

Нажаль, так, йому не заборонили бути присутнім на святі “Семен дю Гольф дю Морбіан”, попри 5 пакет санкцій. Він туди чітко підпадає!!!

Так мало того, що він вліз сюди, наші співвітчизниці пішли до нього « поговорити ». Солодка брехня його, завдяки вам, дівчата, полилася знов на загал, у великому форматі на сторінках газети. Ви надали йому легітимності, бо ви ж « представляли » українців від усього Морбіану! Скажіть, хто вам делегував свої повноваження? Хто вам надав це право? Просто немає слів від розпачу і сорому за вас.


Більше інформації про цей прохід у табір російського ворога.

Як і чому українки Дар’я Московець і Ніна Спаська зрадили своїх співвітчизників, вступивши до відділу пропаганди російського корабля « Штандарт »?

Дар’я Московець і Ніна Спаська – дві українські біженки, які живуть у місті Ванн. Вони проявили зарозумілість і наївність. Але…

Keep reading

Зрада і саботаж на « Ouest-France »


Петиція про застосування санкцій проти російського судна « Штандарт » у Бретані

Pétition Shtandart

Будь ласка, прочитайте, підпишіть та поширюйте петицію: https://www.mesopinions.com/petition/espace-europeen/navire-russe-shtandart-bretagne/205160

Publié par Guest #NoShtandartInEurope

#NoShtandartInEurope is the international committee for the full application of the fifth package of European sanctions and against russian ship "Shtandart" promoting putin's russia in European ports.

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

%d blogueurs aiment cette page :