Заклик до протесту проти незаконної участі російського фрегата «Штандарт» в «L’Armada Rouen», субота, 18 лютого 2023 р.

Заклик до протесту проти незаконної участі російського фрегата «Штандарт» в «L'Armada Rouen»

Short URL: https://bit.ly/shtandart-armada-demonstratsiya

Прес-реліз

Асоціація « Ukraine-Normandie» (UNA) закликає всіх небайдужих приєднатися до акції протесту в місті Руан 18 лютого 2023 р. о 14.30. Наша мета – не допустити участі в національному заході «L’Armada Rouen 2023» російського фрегату «Штандарт». Хода почнеться від площі Катедраль (place de la Cathedrale) в сторону офісу L’Armada (Boulevard Emile Duchemin) і завершиться близько 16 години.

З червня 2022 року фрегат « Штандарт » має постійне місце перебування в порту Ла-Рошель, що є порушенням п’ятого пакету європейських санкцій. До того ж, цей фрегат було запрошено до участі в фестивалі національного рівня під російським прапором. Після тиску суспільства організатори «L’Armada Rouen 2023» змінили концепцію участі для цього фрегату, зазначивши, що він прийме участь під українським прапором. Вважаємо це неприпустимим та цинічним знущанням над українцями, які втратили дім, рідних і близьких. Чи можете ви уявити, що у Франції 1944 року, після деокупації, хтось запропонував би привітати учасника з гітлерівської Німеччини, який, незважаючи на велику кількість смертей ваших рідніх, через бомбардування та війну, просто використає ваш прапор? Скоріше за все ні. Уявіть, що зараз відчуваємо ми.

Що стосується вільного пересування фрегату у Франції, то це також викликає велику кількість запитань. Адже, положення, яке набрало чинності 16 квітня 2022 року передбачає « заборону надавати доступ до портів ЄС суднам, які зареєстровані під російським прапором ». Воно стосується всіх країн членів Європейського союзу. Чому ж російський фрегат «Штандарт» став винятком, через який організатори заходу та префектури департаментів йдуть на порушення закону?

Того ж дня інші активісти #NoShtandartInEurope влаштують флешмоби в різних містах Франції на знак солідарності з протестом асоціації « Ukraine-Normandie» (UNA).

Просимо всіх небайдужих відгукнутися на наш заклик та доєднатися до нашого заходу! Росія – держава-терорист і її кораблі не можуть приймати участь в міжнародних заходах! Давайте разом це доведемо!

Асоціація « Ukraine-Normandie» (UNA)
Олена Коваленко, президент

Усі статті про справу «Штандарту» :
французькою, українською, англійською, іспанською

Non à la frégat russ Shtandart à l'Armada Rouen

Додатки

Від’їзд і прибуття

Попередні протести

Publicité

Publié par Guest #NoShtandartInEurope

#NoShtandartInEurope is the international committee for the full application of the fifth package of European sanctions and against russian ship "Shtandart" promoting putin's russia in European ports.

2 commentaires sur « Заклик до протесту проти незаконної участі російського фрегата «Штандарт» в «L’Armada Rouen», субота, 18 лютого 2023 р. »

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l’aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

%d blogueurs aiment cette page :