Івент, Ні російському кораблю «Штандарт», Четвер, 18 травня, Гольф дю Морбіан

Semaine du Golfe du Morbihan Івент, Ні російському кораблю «Штандарт», Четвер, 18 травня, Гольф дю Морбіан

Short URL – https://bit.ly/shtandart-morbian-ukr

18 травня, під час « Тижня затоки », відбудеться соціальна та сімейна зустріч українців та бретонців, які симпатизують Україні, на затишному узбережжі Морбіанської затоки: в програмі пікнік, ігри, пісні, прогулянки, огляд численних історичних кораблів, анімації для дітей, фотосесії в українському одязі… Оголошена присутність українського хору з Ренну, а також Яни, української наїздниці, з одним зі своїх андалузьких коней. Учасникам будуть надані пояснення щодо представлених історичних кораблів та традиційного такелажу.

Подія No Shtandart In Europe

Semaine du Golfe du Morbihan
Штандарт, Український хор Ренна
Український хор Ренна
Semaine du Golfe du Morbihan
Штандарт, Яна, художниця з кінного спорту
Яна, художниця з кінного спорту
Semaine du Golfe du Morbihan
Історичне вітрильне шоу
Історичне вітрильне шоу

Окрім демонстрацій та ходи на підтримку європейських санкцій та проти шахрайства російського корабля « Штандарт », захід матиме культурний та непротестний характер.

Програма заходу

Учасники зустрінуться на пляжі Туліндак (Toulindac) вранці 18 травня з 10:30 до 11:40.

Потім вони повинні будуть бути присутніми о 12:00 в гавані Порт-Блан (Port-Blanc – 500 м від пляжу Туліндак).

Після цього відбудеться спільний пікнік, який розпочнеться о 13:00 на пляжі Туліндак.

Зустріч завершиться між 17:00 та 19:00.

Після повернення додому деякі учасники зроблять групову фотографію на фоні ратуші міста Ванн та префектури Морбіан.

Маніфестації

Перша статична маніфестація відбудеться в порту Порт-Блан о 12:00
Дві інші маніфестації, на вибір учасників, відбудуться одночасно в другій половині дня в порту Порт-Блан (Port-Blanc) і в порту Іль-о-Муан (Ile-aux-Moines). Їхній час залежатиме від пересування російського корабля « Штандарт ».
Між пляжем Туліндак і портом Порт-Блан відбудуться дві ходи. Процесію очолить Яна, наша амазонка, на своєму білому коні.

Semaine du Golfe du Morbihan
Дві інші маніфестації, на вибір учасників, відбудуться одночасно в другій половині дня в порту Порт-Блан (Port-Blanc) і в порту Іль-о-Муан (Ile-aux-Moines). Їхній час залежатиме від пересування російського корабля "Штандарт"

Висловлення вимог відбуватиметься мирно і з гідністю. Ми будемо особливо ретельно стежити за тим, щоб діти були в безпеці та зайняті, щоб у них залишилися гарні спогади про цей день.

  • Будь ласка, візьміть з собою обід для пікніка та пакет для сміття.
  • Офіційна форма одягу – вишиванка.
  • Візьміть з собою український, бретонський та європейський прапори. Ви також можете взяти з собою російський прапор, щоб витерти ноги або прибрати кінський гній.

Підготуйте плакати, лозунги тощо. Пропозиції приймаються в групі No Shtandart In Europe.

Транспорт

Не чекайте до 12:00 (полудня), щоб дістатися до Порт-Блана (Баден). Слідкуйте за дорожнім рухом та місцями для паркування. Приїжджайте заздалегідь і зустрічайте нас на пляжі Туліндак (Баден) починаючи з 10:30.

Автомобілісти і допомога з переїздом до місця збору

Будь ласка, публікуйте свої запити та пропозиції щодо вільних місць в автомобілі з Ренна, Піріака, Редона, Лор’єна, Ванна (станція), Нанта та інших міст в групі No Shtandart In Europe.
Між станцією Ванн та Порт-Блан (Баден) 15,3 км, 20 млн при нормальному русі. Але враховуйте, що може знадибитися більше часу на затори та пошук місця для паркування.
Оскільки кількість місць біля Порт-Блана обмежена, рекомендуємо скористатися гостьовою автостоянкою з безкоштовними автобусами (з 8:00 до 00:00), розташованою вище за течією від кемпінгу Campéole Penn Mar. Кожні 20 хвилин між цією автостоянкою та Порт-Бланом курсує безкоштовний автобус. Відстань від автостоянки до Порт-Блана становить 1,4 км.

Цілі та мета маніфестацій

Маніфестації мають на меті ще раз нагадати про п’ятий пакет санкцій, запроваджених після масових вбивств у Бучі, як це передбачено статтею 3 біс законодавства ЄС 833/2014. Це забороняє присутність БУДЬ-ЯКОГО судна, зареєстрованого в Росії, в європейських портах з 16 квітня 2022 року. Зазначимо, що з 28 листопада 2022 року Рада ЄС додала порушення обмежувальних заходів до переліку кримінальних злочинів ЄС.

Демонстранти також мають намір наголосити на причетності Національного директорату розвідки та митних розслідувань (DNRED), організаторів « Семен дю Гольф дю Морбіан », мера Ванна і префекта Морбіхана до шахрайства з санкціями на користь російських інтересів, що виразилося у використанні або підтримці ними незаконного комерційного обслуговування судна « Штандарт », зареєстрованого в Російській Федерації, яке належить організації « Проект « Штандарт », зареєстрованій в Санкт-Петербурзі і акціонерами якої є Володимир Мартус (60,34%), Андрій Ахматов (17,88%), Лідія Плеханова (15,64%), Сергій Неуступов (3,07%) та Сергій Алексєєв (3,07%).

Заходи також дадуть можливість викрити неправдиву інформацію, яку просувають деякі з вищезгаданих осіб у місцевих ЗМІ, щоб ввести в оману громадську думку про справжню природу « Штандарту » та Володимира Мартуса. Буде поставлено питання про те, чому спростування, про які колектив « No Shandart In Europe » повідомляв пресі та учасникам санкційних махінацій, не були виправлені або на них не було надано відповіді.

Нарешті, буде надана оновлена інформація про « процедуру затикання рота » колективу « No Shandart In Europe », про кроки, що вживаються по відношенню до МЗС Франції та Європейської Комісії, а також про дії, що вживаються щодо відомих нам злочинних дій.

Організатори заходу

Сніжана Ратель (Morbihan), Бернар Груа (Loire Atlantique), Жан-Клод Оржеваль (Finistère)

Приплив 06:25 (9,46 м), відплив 12:44 (1,70 м), Приплив 18:47 (9,56 м)

Semaine du Golfe du Morbihan
Івент, Ні російському кораблю «Штандарт», Четвер, 18 травня, Гольф дю Морбіан
Publicité

Publié par Guest #NoShtandartInEurope

#NoShtandartInEurope is the international committee for the full application of the fifth package of European sanctions and against russian ship "Shtandart" promoting putin's russia in European ports.

Un avis sur « Івент, Ні російському кораблю «Штандарт», Четвер, 18 травня, Гольф дю Морбіан »

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

%d blogueurs aiment cette page :